Vekommen til SLM Revisjon

Vekommen til SLM Revisjon

Kontaktpersoner

John Harald Hansen

Statsautorisert revisor, partner og daglig leder


john.harald@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 416 12 274


Anne Grethe R. Wirum

Statsautorisert revisor og partner


anne.grethe@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 993 00 351


Agnete Østby

Statsautorisert revisor og partner


agnete@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 909 93 693


Erik Myhrer

Registrert revisor og partner


erik@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 909 28 185


Roy-David Hansen

Statsautorisert revisor og partner


roy-david@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 450 300 87


Jan Ove Hofseth

Statsautorisert revisor, partner og styreleder


jan.ove.hofseth@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 900 30 334


Kontakt SLM Revisjon

SLM Revisjons lokaler i Skedsmogata i Lillestrøm.

SLM Revisjon AS
Tel: + 47 63 89 77 00
Skedsmogata 3A, 2000 Lillestrøm
Postadresse: Pb. 273, 2001 Lillestrøm
firmapost@slm-revisjon.no

 

SLM Revisjon, avdeling Jessheim.
Trondheimsveien 62
2050 Jessheim
firmapost@slm-revisjon.no

Betjent tirsdag og torsdag.

Lukk meny