Vekommen til SLM Revisjon

Vekommen til SLM Revisjon

Kontaktpersoner

Guro Hønsen Brandt

Statsautorisert revisor og daglig leder


guro@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 959 19 882


Anne Grethe R. Wirum

Statsautorisert revisor og partner


anne.grethe@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 993 00 351


Erik Myhrer

Erik Myhrer

Statsautorisert revisor og partner


erik@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 909 28 185


Jan Ove Hofseth

Jan Ove Hofseth

Statsautorisert revisor, partner og styreleder


jan.ove.hofseth@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 900 30 334


John Harald Hansen

John Harald Hansen

Statsautorisert revisor og partner


john.harald@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 416 12 274


Marius Olsen

Marius Olsen

Statsautorisert revisor og partner


marius@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 920 89 398


Kontakt SLM Revisjon

SLM Revisjons lokaler i Skedsmogata i Lillestrøm.

SLM Revisjon AS
Tel: + 47 63 89 77 00
Stortorget 28, 2000 Lillestrøm
Postadresse: Pb. 273, 2001 Lillestrøm
firmapost@slm-revisjon.no

 

SLM Revisjon AS - avdeling Jessheim.
Trondheimsveien-Jessheim 62
2050 Jessheim
firmapost@slm-revisjon.no