Welcome to SLM Revisjon

Welcome to SLM Revisjon

Contact persons

Guro Hønsen Brandt

State-Authorized Public Accountant and CEO


guro@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 959 19 882


Anne Grethe R. Wirum

State-Authorized Public Accountant and Partner


anne.grethe@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 993 00 351


Erik Myhrer

Erik Myhrer

State-Authorized Public Accountant and Partner


erik@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 909 28 185


Jan Ove Hofseth

Jan Ove Hofseth

State-Authorized Public Accountant, Partner and Chair of the Board Auditors


jan.ove.hofseth@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 900 30 334


John Harald Hansen

John Harald Hansen

State-Authorized Public Accountant and Partner


john.harald@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 416 12 274


Marius Olsen

Marius Olsen

State-Authorized Public Accountant and Partner


marius@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 920 89 398


Contact SLM Revisjon

SLM Revisjons lokaler i Skedsmogata i Lillestrøm.

SLM Revisjon AS
Tel: + 47 63 89 77 00
Stortorget 28
2000 Lillestrøm
Postadresse: Pb. 273
2001 Lillestrøm
firmapost@slm-revisjon.no

SLM Revisjon, avdeling Jessheim.
Trondheimsveien-Jessheim 62
2050 Jessheim
firmapost@slm-revisjon.no