Ansatte i SLM Revisjon

SLM Revisjon består av 30 kunnskapsrike, engasjerte og tilgjengelige ansatte. 15 statsautoriserte revisorer, 3 statsautoriserte revisorer uten revisorregisternummer, 10 revisormedarbeidere og 2 medarbeidere i administrasjonen. 2 av våre revisorer er i tillegg autoriserte regnskapsførere.

Partnere

Guro Hønsen Brandt

Statsautorisert revisor og daglig leder


guro@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 959 19 882


Anne Grethe R. Wirum

Statsautorisert revisor og partner


anne.grethe@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 993 00 351


Erik Myhrer

Erik Myhrer

Statsautorisert revisor og partner


erik@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 909 28 185


Jan Ove Hofseth

Jan Ove Hofseth

Statsautorisert revisor, partner og styreleder


jan.ove.hofseth@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 900 30 334


John Harald Hansen

John Harald Hansen

Statsautorisert revisor og partner


john.harald@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 416 12 274


Marius Olsen

Marius Olsen

Statsautorisert revisor og partner


marius@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 920 89 398


Revisorer

Atle Borøchstein

Atle Borøchstein

Statsautorisert revisor


atle@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 911 05 550


Camilla berthelsen

Camilla Berthelsen

Statsautorisert revisor


camilla.berthelsen@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 976 78 182


Hanne Ristebråten

Hanne Ristebråten

Statsautorisert revisor


hanne@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 482 04 534


Jonny M. Løvaas

Jonny M. Løvaas

Statsautorisert revisor


jonny@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 918 20 658


Line Martinsen

Line Martinsen

Statsautorisert revisor


line@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 930 35 425


Roy-David Hansen

Statsautorisert revisor


roy-david@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 450 300 87


Sara Nærstad

Statsautorisert revisor


sara@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 900 65 715


Sara-Louise Pedersen

Sara-Louise Pedersen

Statsautorisert revisor


sara.louise@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 902 30 842


Svein-Erik Olsen

Svein-Erik Olsen

Statsautorisert revisor


svein.erik.olsen@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 957 72 255


Katrine Augustsson

Statsautorisert revisor uten revisorregisternummer


katrine@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 905 54 118


Linda Cecilie Hicks

Statsautorisert revisor uten revisorregisternummer


linda.hicks@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 90 69 42 10


Vetle Smith

Vetle Smith

Statsautorisert revisor uten revisorregisternummer


vetle@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 930 59 047


Berit Østnes

Berit Østnes

Revisormedarbeider


berit@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 924 08 087


Caroline Boman Andersen

Revisormedarbeider


caroline@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 463 74 807


Erlend Hovland

Revisormedarbeider


erlend@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 902 85 258


Henning Sveen

Revisormedarbeider


henning@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 400 72 515


Håvard Lid

Revisormedarbeider


havard@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 918 19 151


Linda-Charlotte Madsen

Linda-Charlotte Madsen

Siviløkonom/Revisormedarbeider


linda@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 911 08968


Ludvig Finstad Bjerken

Revisormedarbeider


ludvig@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 926 92 697


Nils Solberg

Nils Solberg

Revisormedarbeider


nils@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 924 02 425


Tone Bjørnsgard Theisen

Tone Bjørnsgard Theisen

Revisormedarbeider


tone@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 482 37 842


Trygve Berglind

Revisormedarbeider


trygve@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 948 70 150


Administrasjon

Anne Martinsen

Anne Martinsen

Kontorsjef


anne.martinsen@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 909 24 924


Walborg Brurberg

Walborg Brurberg

Administrasjonssekretær


walborg@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 938 94 275