Ansatte i SLM Revisjon

SLM Revisjon består av 31 kunnskapsrike, engasjerte og tilgjengelige ansatte.
6 statsautoriserte revisorer, 13 statsautoriserte revisorer uten revisorregisternummer, 10 revisormedarbeidere og 2 medarbeidere i administrasjonen. To av våre revisorer er i tillegg autoriserte regnskapsførere.

Partnere

John Harald Hansen

John Harald Hansen

Statsautorisert revisor, partner og daglig leder


john.harald@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 416 12 274


Anne Grethe R. Wirum

Statsautorisert revisor og partner


anne.grethe@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 993 00 351


Jan Ove Hofseth

Jan Ove Hofseth

Statsautorisert revisor, partner og styreleder


jan.ove.hofseth@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 900 30 334


Erik Myhrer

Erik Myhrer

Statsautorisert revisor og partner


erik@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 909 28 185


Revisorer

Roy-David Hansen

Statsautorisert revisor


roy-david@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 450 300 87


Bilde av Dag Johannessen

Dag Johannessen

Statsautorisert revisor


dag@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 922 18 478


Atle Borøchstein

Atle Borøchstein

Statsautorisert revisor uten revisorregisternummer


atle@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 911 05 550


Camilla berthelsen

Camilla Berthelsen

Statsautorisert revisor


camilla.berthelsen@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 976 78 182


Eva Habberstad

Eva Habberstad

Statsautorisert revisor uten revisorregisternummer


eva@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 934 40 258


Guro Hønsen Brandt

Guro Hønsen Brandt

Statsautorisert revisor


guro@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 959 19 882


Hanne Ristebråten

Hanne Ristebråten

Statsautorisert revisor uten revisorregisternummer


hanne@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 482 04 534


Jonny M. Løvaas

Jonny M. Løvaas

Statsautorisert revisor uten revisorregisternummer


jonny@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 918 20 658


Kari J. Waage Sundgot

Kari J. Waage Sundgot

Statsautorisert revisor uten revisorregisternummer


kari@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 920 20 342


Katrine Augustsson

Statsautorisert revisor uten revisorregisternummer


katrine@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 905 54 118


Linda Cecilie Hicks

Statsautorisert revisor uten revisorregisternummer


linda.hicks@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 90 69 42 10


Line Martinsen

Line Martinsen

Statsautorisert revisor uten revisorregisternummer


line@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 930 35 425


Marius Olsen

Marius Olsen

Statsautorisert revisor uten revisorregisternummer


marius@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 920 89 398


Sara Nærstad

Statsautorisert revisor uten revisorregisternummer


sara@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 900 65 715


Svein-Erik Olsen

Svein-Erik Olsen

Statsautorisert revisor uten revisorregisternummer


svein.erik.olsen@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 957 72 255


Vetle Smith

Vetle Smith

Statsautorisert revisor uten revisorregisternummer


vetle@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 930 59 047


Arnold Virsilas

Revisormedarbeider


arnold@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 984 81 307


Berit Østnes

Berit Østnes

Revisormedarbeider


berit@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 924 08 087


Bilde av Caroline Andersen

Caroline Boman Andersen

Revisormedarbeider


caroline@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 463 74 807


Henning Sveen

Revisormedarbeider


henning@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 400 72 515


Linda-Charlotte Madsen

Linda-Charlotte Madsen

Siviløkonom/Revisormedarbeider


linda@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 911 08968


Nils Solberg

Nils Solberg

Revisormedarbeider


nils@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 924 02 425


Sara-Louise Pedersen

Sara-Louise Pedersen

Revisormedarbeider


sara.louise@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 902 30 842


Tone Bjørnsgard Theisen

Tone Bjørnsgard Theisen

Revisormedarbeider


tone@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 482 37 842


Trygve Berglind

Revisormedarbeider


trygve@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 948 70 150


Administrasjon

Anne Martinsen

Anne Martinsen

Kontorsjef


anne.martinsen@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 909 24 924


Walborg Brurberg

Walborg Brurberg

Administrasjonssekretær


walborg@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 938 94 275