Ansatte i SLM Revisjon

SLM Revisjon består av 28 kunnskapsrike, engasjerte og tilgjengelige ansatte. 6 statsautoriserte revisorer, 11 registrerte revisorer, 7 revisormedarbeidere, 1 regnskapsfører og 3 medarbeidere i administrasjonen. 6 av våre revisorer er i tillegg autoriserte regnskapsførere.

Partnere

John Harald Hansen

Statsautorisert revisor, partner og daglig leder


john.harald@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 416 12 274


Anne Grethe R. Wirum

Statsautorisert revisor og partner


anne.grethe@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 993 00 351


Agnete Østby

Statsautorisert revisor og partner


agnete@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 909 93 693


Erik Myhrer

Registrert revisor og partner


erik@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 909 28 185


Roy-David Hansen

Statsautorisert revisor og partner


roy-david@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 450 300 87


Jan Ove Hofseth

Statsautorisert revisor, partner og styreleder


jan.ove.hofseth@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 900 30 334


Revisorer

Sara-Louise Pedersen

Revisormedarbeider


sara.louise@slm-revisjon.no
+47 90 23 08 42


Henning Sveen

Revisormedarbeider


henning@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 40 07 25 15


Berit Østnes

Revisormedarbeider/Regnskapsfører


berit@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 92 40 80 87


Vetle Smith

Revisormedarbeider


vetle@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 93 05 90 47


Elisabeth Sandaker-Nilsen

Regnskapsfører


elisabeth@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 957 74 507


Tone Bjørnsgard Theisen

Revisormedarbeider


tone@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 482 37 842


Svein-Erik Olsen

Registrert revisor


svein.erik.olsen@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 957 72 255


Sara Nærstad

Registrert revisor


sara@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 900 65 715


Nils Solberg

Revisormedarbeider


nils@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 924 02 425


Marius Olsen

Revisormedarbeider


marius@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 920 89 398


Linda-Charlotte Madsen

Revisormedarbeider


linda@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 911 08968


Line Martinsen

Registrert revisor


line@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 930 35 425


Kari J. Waage Sundgot

Registrert revisor


kari@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 920 20 342


Jonny M. Løvaas

Registrert revisor


jonny@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 918 20 658


Hanne Ristebråten

Registrert revisor


hanne@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 482 04 534


Guro Hønsen Brandt

Registrert revisor


guro@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 959 19 882


Eva Habberstad

Registrert revisor


eva@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 934 40 258


Atle Borøchstein

Registrert revisor


atle@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 911 05 550


Administrasjon

Walborg Brurberg

Administrasjonssekretær


walborg@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 938 94 275


Anne Martinsen

Kontorsjef


anne.martinsen@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 909 24 924


Sølvi Uddal

Administrasjonssekretær


solvi@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 995 32 768


Lukk meny