Ansatte i SLM Revisjon

SLM Revisjon består av 27 kunnskapsrike, engasjerte og tilgjengelige ansatte. 5 statsautoriserte revisorer, 11 registrerte revisorer, 9 revisormedarbeidere og 2 medarbeidere i administrasjonen. 5 av våre revisorer er i tillegg autoriserte regnskapsførere.

Partnere

John Harald Hansen

John Harald Hansen

Statsautorisert revisor, partner og daglig leder


john.harald@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 416 12 274


Anne Grethe R. Wirum

Statsautorisert revisor og partner


anne.grethe@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 993 00 351


Jan Ove Hofseth

Jan Ove Hofseth

Statsautorisert revisor, partner og styreleder


jan.ove.hofseth@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 900 30 334


Erik Myhrer

Erik Myhrer

Registrert revisor og partner


erik@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 909 28 185


Roy-David Hansen

Statsautorisert revisor og partner


roy-david@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 450 300 87


Revisorer

Bilde av Dag Johannessen

Dag Johannessen

Statsautorisert revisor


dag@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 922 18 478


Bilde av Caroline Andersen

Caroline Andersen

revisormedarbeider


caroline@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 463 74 807


Bilde av Brede Hetlevik

Brede Hetlevik

revisormedarbeider


brede@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 980 09 195


Camilla berthelsen

Camilla Berthelsen

Registrert revisor


camilla.berthelsen@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 976 78 182


Sara-Louise Pedersen

Sara-Louise Pedersen

Revisormedarbeider


sara.louise@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 902 30 842


Henning Sveen

Revisormedarbeider


henning@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 400 72 515


Vetle Smith

Vetle Smith

Revisormedarbeider


vetle@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 930 59 047


Tone Bjørnsgard Theisen

Tone Bjørnsgard Theisen

Revisormedarbeider


tone@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 482 37 842


Svein-Erik Olsen

Svein-Erik Olsen

Registrert revisor


svein.erik.olsen@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 957 72 255


Sara Nærstad

Registrert revisor


sara@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 900 65 715


Nils Solberg

Nils Solberg

Revisormedarbeider


nils@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 924 02 425


Marius Olsen

Marius Olsen

Revisormedarbeider


marius@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 920 89 398


Linda-Charlotte Madsen

Linda-Charlotte Madsen

Revisormedarbeider


linda@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 911 08968


Line Martinsen

Line Martinsen

Registrert revisor


line@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 930 35 425


Kari J. Waage Sundgot

Kari J. Waage Sundgot

Registrert revisor


kari@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 920 20 342


Jonny M. Løvaas

Jonny M. Løvaas

Registrert revisor


jonny@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 918 20 658


Hanne Ristebråten

Hanne Ristebråten

Registrert revisor


hanne@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 482 04 534


Guro Hønsen Brandt

Guro Hønsen Brandt

Registrert revisor


guro@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 959 19 882


Eva Habberstad

Eva Habberstad

Registrert revisor


eva@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 934 40 258


Atle Borøchstein

Atle Borøchstein

Registrert revisor


atle@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 911 05 550


Administrasjon

Walborg Brurberg

Walborg Brurberg

Administrasjonssekretær


walborg@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 938 94 275


Anne Martinsen

Anne Martinsen

Kontorsjef


anne.martinsen@slm-revisjon.no
+47 63 89 77 00
+47 909 24 924


Lukk meny